دوشنبه 1396/9/27 - 1 : 1
مشخصات امام جمعه
احمد نجنو
احمد نجنو
قلعه گنج
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/9/24
امام جمعه موقت قلعه گنج ‏ استقلال كشور در گرو پيوند حوزه و دانشگاه

امام جمعه موقت قلعه گنج

استقلال كشور در گرو پيوند حوزه و دانشگاه

 

 

امام جمعه موقت قلعه گنج گفت: استقلال كشور در گرو پيوند حوزه و دانشگاه  است

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه؛ حجه الاسلام حسین مومنی امام جمعه موقت قلعه گنج ظهر امروز در آدینه عبادی سیاسی جمعه در قلعه گنج اظهار داشت: تا اين دو قشر با هم پيوند داشته باشند، استقلال كشور ما محفوظ مى‏ماند و كشور عزيزمان به رشد واقعى و ترقى و تعالى حقيقى مى‏رسد.


امام جمعه موقت قلعه گنج با اشاره به تصميم ترامپ در به رسميت شناختن قدس شريف ابراز داشت: این تصمیم در واقع خدمت ناخواسته‏اى بود كه نتيجه اوليه آن ايجاد انسجام و وحدت جهان اسلام و نزديك شدن ملتها حول محور فلسطين و عليه آمريكا و رژيم صهيونيستى شد.


حجت الاسلام خاطرنشان کرد: با اين اقدام، دشمنى مستمر آمريكا با جهان اسلام و جهان عرب اثبات گرديد و ضرورت اتخاذ تصميمات و اقداماتى كه مخدوش‏كننده منافع آن‏ها مى‏باشد، بايد در دستور كار قرار بگیرد.

 

 

خطیب موقت جمعه قلعه گنج به پيام شجاعانه سردار حاج قاسم سليمانى در تماس با فرماندهان گردانهاى شهيد عزالدين قسام و جهاد اسلامى اشاره نمود و گفت: این پیام نه تنها آمادگى جمهورى اسلامى ايران را براى پشتيبانى همه‏جانبه از نيروهاى مقاومت اسلامى فلسطين قهرمان می رساند بلکه ژرفا و عمق اعتقاد به جهاد و مقاومت اسلامى در پهناى امت اسلام و بلكه مستضعفان و پابرهنگان جهان را می رساند.

 

 

امام جمعه موقت قلعه گنج به‌مناسبت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه‏‏‏ گفت: در شرايط كنونى كه کشور نیازمند حضور نخبگانی برای پیشرفت و اعتلاء است، دانشگاه و حوزه‏هاى علميه و روحانيون مى‏توانند دو مركز باشند براى تمام ترقيات و تمام پيشرفت هاى كشور و مى‏توانند دو مركز باشند براى تمام انحرافات و تمام انحطاطات .

 

 

مومنی با بیان اینکه استقلال كشور در گرو پيوند حوزه و دانشگاه‏ است خاطرنشان کرد: تا اين دو قشر با هم پيوند داشته باشند، استقلال كشور به فرموده امام راحل محفوظ مى‏ماند و با وحدت اين دو قطب متفكر، كشور عزيز به رشد واقعى و ترقى و تعالى حقيقى مى‏رسد.

 

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه